„NDTV spolupracuje s Googlem, využívá data pro růst +24% nových uživatelů!“

Sdílet článek

NDTV, Indický novinářský portál, dosáhl významného úspěchu prostřednictvím své inovativní spolupráce s Google. Cílem bylo vyvinout data-driven framework, který by zlepšil kvalitu a angažovanost publikované obsahy. Tímto partnerstvím byl implementován proces založený na strojovém učení, který umožnil NDTV přesně identifikovat nejúspěšnější články a ty, které potřebují úpravy. Redaktoři mohli tak strategicky zaměřit na témata a formáty, které měly nejvyšší sledovanost, a optimalizovat obsahovou strategii tak, aby lépe vyhovovala požadavkům publika.

V prvním čtvrtletí po implementaci tohoto rámce zaznamenal NDTV významný růst. Počet nových uživatelů se zvýšil o 24 %, počet stránek, které byly navštíveny, o 12 %, průměrná délka trvání relace se prodloužila a úroveň odchodu z stránky se snížila o 3,7 %. Tyto ukazatele dokazují, že nová strategie NDTV úspěšně lákala a udržovala širší publikum, čímž dosáhla významného milníku v její digitální transformační cestě. Senthil Chengalvarayan, výkonný ředitel NDTV, řekl: „NDTV je synonymem důvěry a excelence v žurnalistice. Naši redaktoři vyvíjeli pokročilý Index kvality novinové místnosti, který využívá produkty Google a další databáze, aby nám umožnil neustále optimalizovat a zlepšovat články pro vyšší dopad a angažovanost publika.“ Toto iniciativy nejen dokazuje NDTVovo úsilí o žurnalistickou excelenci, ale také ukazuje, jak data a strojové učení mohou zlepšit kvalitu obsahu a angažovanost uživatele. Spolupráce s Google významně zlepšila strategii digitálního obsahu NDTV, čímž se zlepšily návštěvnost a angažovanost webových stránek. 📊💻🔥

Více k prozkoumání

Blog

První výsledky s Performance Max na Microsoft Advertising

Microsoft Advertising představilo novou funkci Performance Max, která slibuje snížení nákladů a zvýšení konverzí. Tato automatizovaná kampaň kombinuje nejlepší technologie Microsoftu pro nalezení více konverzí.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch