Nový způsob, jak se registrovat do Android Enterprise a získat lepší přístup k Google službám.

Sdílet článek

Android Enterprise se zaměřuje na zlepšení integrace s dalšími službami Google. IT administrátoři mohou nyní při registraci Android Enterprise použít své korporátní e-mailové adresy místo osobních Gmailových účtů. Tímto krokem se snižuje riziko ztráty nebo smazání účtů a zlepšuje se celková správa přihlašovacích údajů, vyžaduje méně přihlašení a vytváří jednotné prostředí pro všechny Google podnikové produkty a služby.

Android Enterprise nyní umožňuje snadnější registraci pro více Google podnikových produktů najednou. IT administrátoři mohou nyní při registraci Android Enterprise také provést některé nastavení úlohy centrálně prostřednictvím Google Admin konzoly, jako je synchronizace uživatelů a konfigurace jednotného přihlašování (SSO). Tyto výběry se vztahují na více nasazení Google produktů, což ušetří čas a zajišťuje konzistenci v celém IT prostředí. Současně lze nyní přidat další Google produkty, jako jsou Chrome Enterprise Upgrade pro Chromebooky, Cloud Management pro Chrome Browser nebo Google Workspace, přímo do účtu Android Enterprise bez samostatné registrace. Tímto způsobem lze snadno používat testovací a produkční prostředí současně nebo přecházet na nového dodavatele EMM. 📱💻🔒

Více k prozkoumání

Blog

První výsledky s Performance Max na Microsoft Advertising

Microsoft Advertising představilo novou funkci Performance Max, která slibuje snížení nákladů a zvýšení konverzí. Tato automatizovaná kampaň kombinuje nejlepší technologie Microsoftu pro nalezení více konverzí.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch