„Společnost Adzooma spolupracuje s Googlem na podpoře růstu malých a středních podniků online.“

Sdílet článek

Adzooma, britská společnost, se spojila s Google, aby pomohla malým a středním podnikům (MSP) v jejich online růstu. Tato spolupráce je další krok v úsilí obou firem o pomoc MSP v online propagaci. Adzooma se odlišuje od tradičních digitálních agentur svým přístupem, který zajišťuje přístupné ceny a jednoduché použití pro MSP.

Adzooma byla založena s cílem rovnovat digitální propagaci a zajišťovat MSP jednoduché a efektivní nástroje pro jejich online růst. Společnost se zaměřuje na automatizaci a optimalizaci kampaní, aby MSP mohly efektivně investovat do svých reklamních kampaní. Adzooma také nabízí zdarma dostupné zdroje, jako je například kontrola zdravotního stavu kampaní, aby MSP mohly rychle identifikovat problémy a příležitosti v jejich kampaních. Adzooma je také partnerem Google, což ji umožňuje využívat nejnovější technologie a expertízu v oblasti Google Ads. 📈💻🔥

Více k prozkoumání

Blog

První výsledky s Performance Max na Microsoft Advertising

Microsoft Advertising představilo novou funkci Performance Max, která slibuje snížení nákladů a zvýšení konverzí. Tato automatizovaná kampaň kombinuje nejlepší technologie Microsoftu pro nalezení více konverzí.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch