„Trumpova firma točí nový film: Spojení s Digital World vytřese burzou!“

Sdílet článek

Donald Trumpova mediální a technologická společnost Trump Media & Technology Group (TMTG) se chystá na burzu. Akcionáři Digital World Acquisition schválili plán, podle kterého se firma spojí s Trumpovým podnikem. TMTG bude obchodovat na Nasdaq v New Yorku, a její hodnota se odhaduje na šest miliard USD. Trumpův většinový podíl bude mít cenu 3,6 miliardy USD. Po schválení akcionáři by mělo být dalším krokem dokončení transakce, která by měla proběhnout příští týden. Nicméně, budoucnost této fúze je nejistá, protože bývalí generální ředitel Digital World a obchodní partneři Trumpa podali žaloby na zablokování fúze.

TMTG za prvních devět měsíců roku 2023 prodělala 10,6 milionu USD a v roce 2022 vykázala ztrátu 23,2 milionu USD. Peníze na provoz získala z konvertibilních směnek, které lze vyměnit za akcie. Její sociální síť Truth Social zahájila činnost v únoru 2022, ale počet uživatelů nebyl zveřejněn. Similarweb odhaduje, že v únoru měla zhruba pět milionů aktivních uživatelů, což je méně než TikTok nebo Facebook, ale více než Gettr. 📊💰👀

Více k prozkoumání

Blog

První výsledky s Performance Max na Microsoft Advertising

Microsoft Advertising představilo novou funkci Performance Max, která slibuje snížení nákladů a zvýšení konverzí. Tato automatizovaná kampaň kombinuje nejlepší technologie Microsoftu pro nalezení více konverzí.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch