„Užij si Fubo a sleduj rozsáhlé pokrytí Pařížských olympijských her 2024.“

Sdílet článek

FuboTV a NBCUniversal uzavřely dohodu, která umožní Fuboovým klientům přístup k rozsáhlé multiplatformní obsahu zahrnující všechny aspekty Letních olympijských her v Paříži 2024. Od 26. července do 11. srpna 2024 se Fubooví uživatelé mohou těšit na živé soutěže, on-demand obsah a více hodin olympijského programu na NBCU síti než v jakékoli předchozí olympiádě.

Fubo nabízí kompletní pokrytí olympijských her prostřednictvím svých aplikací na mobilních zařízeních, tabletech a spojených televizích. Uživatelé mohou sledovat více než 5 000 hodin olympijského obsahu, včetně živých soutěží, simulstreamingu všech lineárních kanálů a digitálního Gold Zone whip-around show. Dále jsou k dispozici úplné replay soubory všech událostí, rozsáhlé video hlášení a další obsah, aby se uživatelé mohli plně zapojit do olympijských her. Fubo také zahrnuje 4K HDR pokrytí některých událostí na USA Networku pro uživatele s kompatibilními zařízeními.

🏅📺👏

Více k prozkoumání

Blog

První výsledky s Performance Max na Microsoft Advertising

Microsoft Advertising představilo novou funkci Performance Max, která slibuje snížení nákladů a zvýšení konverzí. Tato automatizovaná kampaň kombinuje nejlepší technologie Microsoftu pro nalezení více konverzí.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch