„Vaše filmové/seriálové recenze a poznámky z vyhledávání budou veřejně viditelné na Google!“

Sdílet článek

Google začíná od 24. června 2024 zobrazovat vaše recenze filmů a televizních pořadů, stejně jako poznámky z vyhledávání, na veřejném profilu. Tento profil je dostupný přes webovou stránku profile.google.com a obsahuje všechny vaše recenze a poznámky z filmů, knih, videíher a alb.

Tento profil je veřejně dostupný a uživatelé mohou kliknout na něj, aby viděli všechny vaše zveřejněné recenze. Pokud chcete, můžete profil privatizovat, ale kontrola nad soukromím profilu je dostupná pouze pro některé uživatele. Ačkoliv jsou recenze veřejně dostupné, můžete je soukromě editovat nebo odstranit.

Google začal informovat některé uživatele o této změně již v květnu, a profilové stránky jsou plánované k vydání 24. června. Profilové stránky jsou dostupné také pro uživatele, kteří vidí váš název v veřejně dostupných recenzích nebo poznámkách z vyhledávání. Profilové stránky jsou také schopné obsahovat odkazy na sociální sítě, jak ukázala Gagan Ghotra, která první zmínila tuto změnu v květnu a dokumentovala ji na Twitteru.

📽️👀💻

Více k prozkoumání

Blog

První výsledky s Performance Max na Microsoft Advertising

Microsoft Advertising představilo novou funkci Performance Max, která slibuje snížení nákladů a zvýšení konverzí. Tato automatizovaná kampaň kombinuje nejlepší technologie Microsoftu pro nalezení více konverzí.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch