„Království s textovým souborem robots.txt: Google odhaluje jeho skrytý potenciál“

Sdílet článek

V roce 1994 byl vytvořen Robots.txt, který dnes oslavuje 30. narozeniny. Tento standardní formát pro komunikaci mezi webovými stránkami a roboty (včetně vyhledávacích robotů) je klíčový pro správu obsahu a ochrany soukromí uživatelů. Google recently highlighted the hidden strengths of Robots.txt, which has become an essential tool for webmasters and SEO professionals.

Robots.txt je používaný k určení, které části webové stránky nebo celého webu by měly být indexovány vyhledávacími roboty. Tento formát umožňuje webmasterům definovat, které stránky nebo části stránky jsou veřejně dostupné a které jsou soukromé. Robots.txt také umožňuje definovat, které části stránky by měly být indexovány a které ne. Tímto způsobem lze zabránit nechtěnému indexování soukromých částí webu nebo ochránit obsah před neautorizovaným použitím. 🤖💻🔒

Více k prozkoumání

Blog

První výsledky s Performance Max na Microsoft Advertising

Microsoft Advertising představilo novou funkci Performance Max, která slibuje snížení nákladů a zvýšení konverzí. Tato automatizovaná kampaň kombinuje nejlepší technologie Microsoftu pro nalezení více konverzí.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch